درباره سایت باربران

سایت باربران با هدف ایجاد بستر برای ارائه خدمات شفاف در زمنیه حمل و نقل در سال 1398 شروع به فعالیت کرده است. تیم سایت باربران با شناخت در حوزه حمل و نقل داخلی، حمل خرده بار ، حمل بار دربستی ، حمل بار های ترافیکی و حمل اثاثیه منزل به منظور کمک به مخاطبان در این حوزه خدمات متنوعی ارائه کرده است.

درباره سایت باربران

اهداف سایت باربران

دسترسی آسان صاحبان بار به باربری ها

مخاطبان سایت باربران می توانند در کمترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود برسند. برای مثال پیدا کردن لیست باربری های پایانه یا باربری زرند کرمان در گوگل کار آسانی نیست اما ما سعی کرده‌ایم اطلاعات را به صورت جامع و به روز به کاربران خود ارائه کنیم تا کاربران ما با خاطری آسوده بتوانند نیاز های خود را در حوزه حمل و نقل کالا پوشش دهند.

ارائه خدمات به باربری ها

باربری ها  و موسسات حمل برای تبلیغات در گوگل و دیده شدن می بایست هزینه های زیادی صرف کنند؛ حال آنکه سایت باربران به باربری ها ، اتوبار ها و شرکت های حمل کمک میکند به آسانی در معرض دید مخاطبان خود قرار بگیرند.

ارائه خدمات به رانندگان

ارائه خدمات به راننده ها به عنوان اصلی ترین عنصر زنجیره حمل و نقل کشور یکی از اصلی ترین اهداف سایت باربران است. ارائه اخبار حمل و نقل به روز و اطلاع رسانی سریع به رانندگان ناوگان حمل در رابطه اخبار سهمیه بندی ، نرخ کرایه ، بیمه رانندگان و …

اهداف سایت باربران