باربری شهریار | اتوبار شهریار | تخفیف ویژه حمل اثاثیه

لیست باربری های شهریار، حمل بار به شهرستان، حمل اثاثیه

3.7
(43)

باربری بشهریار

در راستای معرفی باربری های اطراف استان تهران و مناطق صنعتی این استان در این مطلب به باربری شهریار یا همان اتوبار شهریار می پردازیم. در ادامه شما با شهرستان شهریار بیشتر آشنا می شوید و در مورد حمل و نقل و باربری های شهریار اطلاعات خوبی کسب خواهید کرد.

باربری شهریار و محدوده اطراف

اتوبار شهریار ، باربری شهریار , حمل بار از شهریار ,  یکی از صنعتی ترین و همزمان زیباترین شهرستان های غرب تهران شهرستان شهریار است . از لحاظ محدوده جغرافیایی این شهرستان از شمال با شهر قدس , از غرب با ملارد از جنوب با رباط کریم و از شرق با اسامشهر همسایه است. یکی از ورودی های اصلی شهریار در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. شهر شهریار حدود ۲۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد.

مسیر اصلی به سمت شهریار از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان است. این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران یا عروس استان تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود.یکی از نکات جالب در مورد این شهرستان جمعیت زیاد شهریار است که پرجمعیت ترین شهرستان ایران است که مرکز استان نمی باشد.

لیست باربری های شهریاز و اتوبار های شهریار

لیست باربری های شهریار

در این قسمت لیست باربری های فعال در محدوده شهریار در اخیار شما عزیزان قرار می گیرد. همچنین باربری های محترم برای ثبت مشخصات خود می توانید از طریق صفحه ثبت باربری جدید که در منو و قیمت پایین صفحه فراار داده شده است نسبت به ثبت باربری خود اقدام نمایند. باربری شهربار و اتوبار شهریار کلیه خدمات حمل بار از مبدا این شهرستان را توسط کلیه وسایل نقلیه باربری از وانت تا تریلی ترانزیت انجام میدهد.

ردیف نام باربری شماره تماس خدمات
1 باربری و اتوبار شهریار 09334044226 وانت بار , خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی , جرثقیل , لیفتراک
2 افزودن باربری

حمل اثاثیه شهریار ، اسباب کشی در شهریار

کلیه خدمات حمل بار توسط باربری شهریار و اتوبار شهریار انجام میشود. کار اسباب کشی و حمل اثاثیه در شهریار و سایر شهرهای اطراف از جمله باغستان , شهر قدس , قلعه حسن خان , رباط کریم و اسلامشهر به صورت کاملا تخصصی انجام میشود. در صورت درخواست شما کلیه امور اسباب کشی توسط کامیون های مسقف موکت کاری انجام می شوند تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

نرخ کرایه باربری و اتوبار شهریار

برای مشاهد ه نرخ کامل کرایه حمل از استان تهران به شهرستان ها می توانید به مطلبی که در این مورد نوشته شده است مراجعه نمایید. همچنین نرخ کرایه باربری شهریار برای خاور مسقف از مبدا شهریار به بعضی ازمراکز استان اصلی در ادامه آورده شده است.

با توجه به نوسان زیاد کرایه ها و تغییر کرایه صافی رانندگان بهتر است برای اطلاع از نرخ کرایه به روز و رقابتی با شماره هایی معرفی شده در قسمت لیست باربری های شهریار تماس بگیرید.

کرایه خاور مسقف از شهریار به کرج 55۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به قزوین ۵6۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به اصفهان ۶8۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به اردبیل ۱,۲7۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به تبریز ۱,1۵۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به شیراز ۱,۱7۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به اهواز ۱,45۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )
کرایه خاور مسقف از شهریار به مشهد ۱,47۰,۰۰۰ ( استعلام قیمت از باربری های شهریار )

قیمت های فوق کرایه خاور مسقف از مبدا شهریار به شهرستان های ذکر شده است. برای مشاهده نرخ کرایه کامیون از شهریار، کرایه کامیون جفت، کرایه باربری خاور شهریار، نرخ کرایه تریلی در شهریار و کرایه نیسان و وانت بار می توانید با کارشناسان باربری با شماره 09334044226 تماس بگیرید.

اتوبار شهریار , باربری شهریار و خدمات اسباب کشی شهریار با کارگر ویژه اسباب کشی همراه با خدمات بسته بندی کامل انجام میشوند. باربری های شهریار بسته به نوع خدمات نرخ های متفاوتی را اعلام میکنند.

باربری از شهریار به شهرستان و توسط ماشین های مجهز انجام می شود. باربری اطراف شهریار بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شهریار از خاور , انواع کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران از شهریار , خاور شهریار , کامیون جفت از شهریار , کامیون تک از شهریار , ترانزیت از شهریار , ماشین چادری از شهریار , ماشین ده چرخ شهریار , ماشین هجده چرخ شهریار انجام میشود. اتوبار شهریار, در حال حاضر خدمات مربوط به وانت بار شهریار و باربری نیسان شهریار توسط باربری ما ارائه نمی شود.

باربری شهریار و اتوبار شهریار

مناطق تحت پوشش حمل بار شهریار

بر اساس اطلاعات شهرداری شهریار , شهرستان شهریار دارای ۷ شهر است. باربری شهریار سراسر این شهرستان و سهرستان های مجاور را تحت پوشش خود دارد. باربری وحیدیه , باربری فردوسیه , باربری شهر اندیشه , باربری شاهد شهر و باربری صباشهر مناطق تحت پوشش این باربری هستند. باربری رباط کریم و اسلامشهر و همینطور باربری نسیم شهر از جمله مناطق مشاور شهریار هستند که با یکدیگر همپوشانی داشته خدمات حمل بار در این محدوده ها نیز توسط اتوبار شهریار انجام میشود.

باربری محدوده شهریار : باربری شاهدشهر

باربری شهریار کرج , شهرستان های اطرف خود را هم پوشش میدهد. شاهدشهر یکی از شهرهای استان تهران است که اتوبار شهریار آن را پوشش میدهد. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر با پیوستن سه روستای علی آباد درازه، درازه و شهسواری تشکیل شده و اکنون روستاهای محمودآباد و خلج‌آباد هم در محدوده شهری شاهدشهر قرار دارند. برات‌آباد، فردوس، ویره، رامین، دروازه عباس‌آباد فردوس از روستاهای پیرامونی این شهر هستند که تحت پوشش باربری شاهدشهر هستند.

باربری محدوده شهریار : باربری صباشهر

یکی دیگر از شهرهای تحت پوشش اتوبار شهریار , صباشهر است. باربری صباشهر , باربری محدوده شهریار , شهرستان صباشهر از ادغام روستاهای قاسم‌آباد، قندیشاد، کبودین و اسلام‌آباد تشکیل شده‌است. محدوده صباشهر به عنوان یکی از مناطق نیمه صنعتی به طور معمول بار های زیادی جهت ارسال دارد. ما روزانه تعداد زیادی تماس از محدوده صباشهر دریافت می کنیم و ماشین های باری زیادی توسط باربری صباشهر به سراسر ایران اعزام میشوند.

باربری محدوده شهریار : باربری باغستان شهریار

باربری باغستان شهریار, حمل بار از باغستان شهریار به شهرستان , حمل بار شهریار ,  محدوده شهر جدید باغستان از سه راه شهریار در شهر تهران تا جنوب شرقی شهر شهریار و از جنوب تا اتوبان ساوه ادامه دارد. پایانه باربری تهران یا همان ابربری نسیم شهر در فاصله نسبتا کمی از شهریار قرار دارد. شهرستان باغستان در غرب تهران واقع شده است و این شهرستان در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. باربری باغستان, شهر باغستان حدود ۱۵ کیلومتر با تهران فاصله دارد. برای رسیدن به باغستان از تهران می توانید از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان عبور کنید. در حال حاضر روستاهای سعیدآباد، مهدیه، ده مویز، خادم‌آباد، نصیرآباد، بابا سلمان، دهشاد بالا و پایین شهر باغستان را تشکیل میدهند.

اتوبار شهریار , حمل اثاثیه و اسباب کشی در شهریار

نزدیکی پایانه باربری نسیم شهر به شهریار

باربری شهریار , باربری اکبر آباد که محل اصلی حمل و نقل استان تهران است. این پایانه باربری بیش ار 300 غرفه دارد که اکثر بارنامه های صادر شده از مبدا استات تهران از پایانه باربری اکبرآباد (نسیم شهر) صادر می شوند. به طور معمول برای پیدا کردن باربری شهرستان با نرخ کرایه پایین و حمل اثاثیه به شهرستان افراد شخصا به پایانه مراجعه می کنند. حال آنکه جهت رفاه حال هموطنان لیست تمامی باربری های فعال در پایانه حمل و نقل تهران در مطلب باربری نسیم شهر قرار داده شده است و شما می توانید اطلاعات تماس غرفه های این پایانه را به راحتی پیدا نمایید.

وانت بار شهریار و حمل بار با نیسان در شهریار

باربری شهریار , اتوبار شهریار به عنوان یکی از قطب های صنعتی استان تهران که شهرک های صنعتی بزرگی رو در خود جا داده است همواره برای انجام امور حمل نقل کالاهای خرد و سبک نیاز به وانت بار دارند . برای دسترسی به نیسان شهریار و همچنین وانت بار شهریار می توانید با شماره 09334044226 تماس بگیرید و یا از طریق لیست زیر با وانت بارهای این محدوده فعالیت نمایید.

ردیف نام باربری شماره تماس خدمات
1 باربری و اتوبار شهریار 09334044226 وانت بار , خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی , جرثقیل , لیفتراک
2 افزودن باربری

 

باربری های محترم برای درج مشخصات خود در این قسمت می توانید از طریق ثبت باربری جدید با ما در ارتباط باشید.

اتحادیه باربری شهریار کجاست

اتحادیه باربری شهریار باربری بین شهری شهریار , آدرس اتحادیه فروشندگان اتومبیل شهریار : شهریار- خیابان شهید بهشتی شرقی – بالای مجتمع صادقیانی است و شماره تماس این اتحادیه: ۶۵۲۴۹۵۰۷ می باشد.


در انتها اگر سوال یا نظری در مورد خدمات باربری شهریار و حمل اثاثیه از محدوده شهریار دارید می توانید در قسمت
پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.

به این باربری امتیاز بدهید

میانگین امتیاز کاربران: 3.7 / 5. تعداد آرا: 43

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)